חול רגיל וחול גבישי לחתולים – מה כדאי?

תוכן עניינים

בחירת חול לחתול שלכם עשויה להראות משימה מסובכת, עם כל האפשרויות והסוגים שיש בשוק. איזה מהסוגים והמותגים הכי טובים לחתול היקר שלכם? האם חול רגיל ? האם חול גבישי? איזה חול הוא בעל הריח הריחני ביותר וצריך להחליף אותו לעתים רחוקות? אל תתבלבלו כי אנחנו פה לעזור לכם עם מדריך מהיר במיוחד, שיסגור לכם את הפינה של – איזה חול לחתולים כדאי לי לקנות.

לקנות את החול המתאים לחול שלכם

קודם כל, והדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשבוחרים חול לחתולים שלכם, ואפילו כל מוצר אחר, בלי קשר לחול, הוא שקודם כל צריך לחשוב על החתול שלכם, לפני הכל, מה מתאים לו ומה צריך לקנות לו.

חתולים הם חיה מאוד רגישה, וצריך לטפח אותם ולהשקיע בהם את המקסימום – הם יודעים טוב מאוד אם אתם משקיעים בהם או לא! בנוסף חתולים הם מאוד הססנים, והם לא מעוניינים בכל מה שאתם רוכשים עבורם ..

זה מתחיל ממזון לחתולים, משחקים ואפילו .. לחול לחתול שלכם. לכן, אתם צריכים לקחת בחשבון שהולך להיות פה תהליך של ניסוי וטעייה. יכול להיות שמה שתקנו לחתול שלכם לא יהיה מוסכם עליו,

כך שקחו בחשבון שיכול להיות שאתם נכנסים לתהליך שבו תנסו כמה סוגים, עד שתמצאו את האחד שהחתול שלהם יאהב. ברגע שאתם מגיעים למקום הזה, אתם מסודרים.

סוגי חול לחתולים

אז מבחינת סוגים, יש כמה וכמה, אך אנחנו נתמקד בשני הסוגים הפופולריים, חול רגיל וחול גבישי.
אז יש את הסוג הפשוט ביותר שהוא פשוט חול רגיל. חול כזה עולה הכי קצת בשוק והוא עושה עבודה בסיסית. הבעיה של חול כזה זה שיש לו נטייה להתפזר וללכלך את הבית, לכן הוא מתאים לחתולים שארגז הצרכים שלהם נמצאים מחוץ לבית, כמו למשל ליד דלת הכניסה בחוץ או במרפסת. אם אתם רוצים לשמור במקסימום על הניקיון של הבית שלכם, כדאי לכם להשקיע בחול אחר.

הסוג השני הוא חול מתגבש. זהו חול שהוא דיי סטנדרט גם מבחינת מחיר וגם מבחינת פופולריות בשוק. החול הזה הוא חול מיוחד שבעצם לוקח את הצרכים של החתול, את הנוזלים, והופך אותם לגבישים.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה לעזאזל אני אעשה עם הגבישים.. אז למעשה ברגע שהצרכים של החתול שלכם "מתגבשים" אז הרבה יותר קל לנקות את ארגז הצרכים שלו ואפשר לאסוף רק את הגבישים ולזרוק אותם לפח, ולמלא חול לפי מה שחסר.

חול גבישי זה בעצם החול הפופולרי בשוק, כאשר אחד חברת פרקטיקט ידועה במיוחד בחול הגבישי המעולה שלה.

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו