כלבים – החברים הטובים של האדם

תוכן עניינים

כלבים הם חיות כל כך מדהימות. הם פשוט לב ענק מהלך על ארבע. הם מושלמים מכל בחינה, ההבנה הרגשית העמוקה שלהם, הנאמנות חסרת הגבולות כלפי חבריהם בני האדם, היכולת שלהם להיות מאושרים תמיד.

אחד הדברים הכי מרתקים בעולם הכלבים הוא הגזעים השונים – כלבים גדולים, כלבים בינוניים וכלבים קטנים, כל אלו פורשים בפנינו ספקטרום ענק של גזעים שביחד יוצרים את משפחת הכלבים, בהם ניתן למצוא כלבים עם נטייה להיות כלבי שמירה, כלבי נחייה, ועוד. אין ספק שהעולם שלנו כבני אדם, היה נראה שונה לגמרי ללא הכלבים, שהם בן הלוויה הותיק והמושלם שלנו על כדור הארץ.

בכתבה הזו, רצינו לדבר על שני גזעים שאנחנו רואים אותם כמיוחדים וראויים לציון מכל גזעי הכלבים הידועים, נתחיל בלברדור רטריבר הידוע ביכולות הרגשיות הגבוהות ביותר שלו.

לברדור – הענק הצהוב

לברדור
לברדור

הלברדורים הם כלבים נפוצים במערב. מקורם בצפון אמריקה שם דייגים היו משתמשים בהם על מנת למשות מהמים רשתות דיג. לברדורים הם כלבים מיוחדים ביותר, חוץ מהיותם כלבים יפיפיים במיוחד עם פרוותם הצהובה, לבנה, שחורה או חומה, הם כלבים אינטליגנטיים ביותר עם יכולות רגשיות גבוהות מאוד ולא סתם הם משמשים ככלבי הנחייה הפופולריים ביותר. העדינות שלהם בשילוב האינטליגנציה והאומץ הופכת אותם לכלבים יציבים, חכמים, אמינים עם מזג מדהים.
לברדורים הם כלבים שאוהבים מאוד את החיים – הם אוהבים יחס ואהבה, הם אוהבים לרוץ ולהוציא אנרגיה, לאכול הרבה והנתינה האינסופית שלהם לבעלים לא תסולא בפז. כל מי שמאמץ לברדור זוכה בחבר נפלא לחיים.

פיטבול – השרירן המתוק

פיטבול
פיטבול

פיטבולים הם כלבים מדהימים, חזקים, אינטליגנטיים ואנרגטיים.שלמרות שיוצא להם מדי פעם שם שלילי בתקשורת בעקבות נשיכות ותקיפות, חשוב לדעת שבסופו של דבר הכל מתחיל בחינוך – ברגע שיודעים איך לטפל בגזע המדהים הזה, זוכים לכלב נאמן שאוהב את הבעלים שלו יותר מהכל. פיטבולים אוהבים לשחק, להוציא אנרגיות, להיות עם הבעלים שלהם. למרות החזות הרצינית והשרירנית שלהם הם כלבים מאוד מצחיקים ופעמים רבות הם אפילו נראים מגושמים. לאמץ פיטבול זו בחירה מצוינת, אך בעיקר לאנשים שמכירים את הגזע ויכולים להתמודד עם האנרגיות והנמרצות של הפיטבול.

כלבים הם מדהימים

אלו רק שני גזעי כלבים שציינו בכתבה הזו, אך יש עוד עשרות רבות של גזעים נפלאים. כלבים הם החברים הטובים ביותר של האדם ואם אין לכם כלב אנחנו ממליצים בחום לאמץ חבר למשפחה!

Photo by La Miko from Pexels

Photo by Angela Cavina from Pexels

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו